Projektor LED od Lenovo - wersja mini

Prywatne kino w domu, u przyjaciół, czy w odwiedzinach u rodziny, dzięki nowemu wyjątkowo poręcznemu projektorowi Lenovo.

Chińska firma Lenovo przygotowała coś dla miłośników multimediów. Nowy sprzęt do wyświetlania materiałów cyfrowych waży zaledwie 170 gramów i jest tak mały, że bez problemu możemy go zapakować razem z laptopem, czy po prostu schować go do torebki czy kieszeni.

Projektor wyposażony jest w źródło światła LED o jasności 50 ANSI lumenów. Lenovo Pocket Projector generuje obraz o wysokim kontraście wynoszącym 1000:1. Urządzenie wyświetla obraz na ścianie, płachcie itp. które służą jako ekran o przekątnej do 110 cali. Dodatkowo, dzięki specjalnemu zawiasowi możliwe jest obrócenie obrazu o 90 stopni i na przykład wyświetlenie treści multimedialnych na suficie.

Kieszonkowy projektor wyposażony jest w baterię, która umożliwia jego bezprzewodową pracę przez czas około 2,5 godziny, czyli w większości przypadków, spokojnie wystarczy to na obejrzenie filmu.

Co więcej nowy projektor wyposażony jest w kartę microSD o pojemności 32 GB, dzięki czemu mamy możliwość przechowywania naprawdę dużej ilości filmów czy innego rodzaju multimediów.

Wszystkie te udogodnienia dają nam możliwość przeniesienia kina do domu czy mieszkania. Aby wyświetlić film wystarczy jedynie połączyć projektor z urządzeniem z systemem Android1, a potrzebne nam materiały multimedialne w błyskawiczny sposób pojawią się na naszej ścianie.