System zarządzania treścią King CMS

Jako przedsiębiorca lubisz mieć kontrolę nad wszystkim, sprawnie zarządzasz swoimi pracownikami, finansami w firmie. Z KingCMS możesz zarządzać także swoją stroną internetową!

system zarządzania treścią King CMS

Samodzielna edycja treści i rozbudowa strony www

Jeśli oferta Twojej firmy zmienia się dynamicznie, jeśli chcesz mieć komfort dostępu do treści zawartych na Twojej firmowej stronie www 24h/dobę, jeśli chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze KingCMS jest dla Ciebie.Wymiana zdjęcia, czy dodanie nowych treści na stronie jeszcze nigdy nie było tak proste. Z King CMS będziesz mógł sprawnie dokonać każdej niezbędnej zmiany w swoim serwisie. Czasy, kiedy zadanie administrowania stroną należało do jej twórcy minęły bezpowrotnie.

Wystarczy komputer z dostępem do Internetu

KingCMS to narzędzie, którym posłużysz się bez posiadania specjalistycznej wiedzy na temat programowania stron. Wystarczy Ci jedynie komputer z dostępem do Internetu i przeglądarka internetowa. To nie wszystko! KingCMS jest responsywny, oznacza to, że będziesz mógł edytować swoją stronę za pomocą tabletu czy smartphona, ponieważ jego interfejs dopasuje się do rozdzielczości monitora.

strony www z CMS

Niech Cię zobaczą! SEO optymalizacja w King CMS

To oczywiste, że chcesz być widoczny w sieci. Dzięki temu możesz z łatwością docierać do nowych nabywców Twoich produktów i usług. Czy wiesz, że jedynie dobrze zoptymalizowane strony mają szanse na trwałe i stabilne pozycje w wyszukiwarce? Z KingCMS sam zoptymalizujesz nowo powstające strony serwisu. Dzięki temu Google z pewnością doceni Twoją stronę.

Dedykowane rozwiązania

KingCMS to nasz autorski system zarządzania treścią. Dzięki temu, oprócz standardowych modułów, możemy zaplanować i wdrożyć na Twojej stronie nietypowe rozwiązania i dodatkowe funkcjonalności, których wymaga specyfika Twojego biznesu.