Klienci i referencje

 • Współpraca z Firmą Kingdom of Heaven polegała na opracowaniu na nasze zlecenie, naszej firmowej profesjonalnej strony internetowej. Usługa była kompleksowa - od zarejestrowania domeny, umieszczenia strony na serwerze, opracowanie samej strony oraz przeprowadzenie kampanii reklamowej w Google.

  Duże wyrazy uznania dla Kingdom of Heaven za kreatywność, zaangażowanie i pełen profesjonalizm przy tworzeniu strony. Doceniamy wysokie kompetencje, przygotowanie merytoryczne i praktyczne pracowników firmy, oraz ogromne zaangażowanie i sympatyczną obsługę. Osoby pracujące w Kingdom of Heaven potrafią współpracować nie tylko ze specjalistami z branży, ale również z ludźmi spoza niej, co dodatkowo potwierdza ch fachowość. Strona została zaprojektowana i wykonana sprawnie, a wszystkie podejmowane działania były nam szczegółowo objaśniane.

  Z powierzonego zlecenia, firma Kingdom of Heaven wywiązała się terminowo oraz solidnie. Bez wahania możemy polecić tę firmę jako poważnego i kompetentnego partnera biznesowego.

  Irena Łukawska Wiceprezes Zarządu Tab-Pure Sp.z o.o.

 • W imieniu Zespołu Tłumaczy Przysięgłych Sigillum Sp. z o.o. w Krakowie mam przyjemność poświadczyć, że powierzyliśmy firmie InDot Art & Tech (obecnie Webpeople.pl) stworzenie serwisu internetowego naszej spółki. Zależało nam, by witryna była przyjrzysta, a jednocześnie oddawała charakter naszej działalności.

  Projektowanie i wdrażanie serwisu przebiegło sprawnie, a pracownicy firmy wykazali się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem we współpracę, nie tylko przyjmując i wprowadzając zalecenia w sprawie eksponowania treści, lecz także przekazując nam wiele cennych informacji i wskazówek pomocnych w promowaniu działalności w Internecie.

  Zamówienie zostało wykonane rzetelnie i terminowo, efekt prac jest zgodny z naszymi oczekiwaniami dotyczącymi zarówno z jej szaty graficznej, jak i zastosowanej technologii. Z pełną odpowiedzialnością polecam Webpeople.pl polecić Webpeople.pl jako sprawdzonego partnera handlowego, a przede wszystkim jako zespół kreatywnych i doświadczonych specjalistów w zakresie marketingu internetowego.

  Anna Frydryk Wiceprezes Zarządu ZTP Sigillum Sp. z o.o.

 • Firmie Kingdom of Heaven Interactive zleciłam wykonanie serwisu internetowego mojego gabinetu, a także prowadzenie działań marketingowych polegających na pozycjonowaniu strony i prowadzeniu kampanii linków sponsorowanych.

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu współpracy, szczególnie cenię sobie fachowe doradztwo podczas realizacji projektu jak i w trakcie późniejszych działań promocyjnych oraz terminowość. Firma wykazała się dużym profesjonalizmem podczas wykonywania prac i z pewnością mogę polecić ją, jako sprawdzoną i godną zaufania.

  Monika Ziemba - Gabinet Psychoterapii i Psychodietetyki

 • Agencja Reklamowa Kingdom of Heaven Interactive, która wykonywała stronę dla mojej firmy wykazała się dużą starannością i profesjonalnym podejściem do zadania. Współpraca przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze i przede wszystkim bardzo sprawnie.

  Agencję Kingdom of Heaven wyróżnia elastyczne i otwarte podejście do potrzeb klienta. Mogę szczerze polecić kofh.pl jako sprawdzonego i rzetelnego partnera w zakresie projektowania i wdrażania stron internetowych.

  Jarosław Rumiński - Transped24

 • Obecnie strona internetowa nie jest jedynie medium informacyjnym, lecz stanowi wizytówkę każdej szanującej się firmy. Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się powierzyć stworzenie strony internetowej ekspertom z Kingdom of Heaven.

  Współpraca opierała się na nie tylko na aspektach technicznych. Moim zamierzeniem było znalezenie partnera biznesowego, który przeleje na język kodu wizję strony, przy zachowaniu profesjonalnego doradztwa w tym zakresie. Szczególne słowa uznania za zaangażowanie oraz dbanie o najmniejsze detale, które decydują o wyjątkowym charakterze strony.

  Marcin Polak Recruitment Manager IT Rules

 • Firmę Kingdom of Heaven cenię przede wszystkim za konsekwencję w działaniu oraz jakość obsługi jaką darzą swoich klientów. Pełen profesjonalizm oraz sprawne zarządzanie relacją z klientem zaowocowało moim zadowoleniem oraz wzbudziło zaufanie.

  Mogę szczerze polecić firmę jako partnera w kontaktach B2B, na którym można polegać oraz który wywiązuje się ze swoich zadań w przyjętych terminach, jak i dostarcza dokładnie takie rozwiązania, do których się zobowiązał.

  Dzięki temu Nasza współpraca nie zakończyła się na jednorazowym projekcie tylko trwa nadal i trwać będzie.

  Zbigniew Rymkiewicz, właściciel LIGHTFINANCE Sp. j.

 • Z przyjemnością udzielam rekomendacji Kingdom of Heaven, jako rzetelnej i w pełni profesjonalnej agencji interaktywnej. Agencja stworzyła dla mojej firmy stronę internetową, będącą dokładnym odwzorowaniem potrzeb mojej firmy, a co najważniejsze, potrzeb moich Klientów.

  Z całkowitą odpowiedzialnością polecam Kingdom of Heaven innym firmom.

  mgr Ryszard Szaflarski, właściciel

 • Agencja reklamowa Kingdom of Heaven zapisała się w naszej pamięci jako zespół zaangażowanych i kreatywnych pasjonatów, którym zawdzięczamy idealną stronę internetową.

  Szczególne uznanie należy się Agencji za prokliencką postawę, elastyczność prowadzonych działań, a także wysoką jakość świadczonych usług reklamowych. Polecamy współpracę z Zespołem Kingdom of Heaven, sami stale korzystamy ze wsparcia Agencji przy realizacji bieżących projektów fundacji.

  Anna Fydryk, Prezes Fundacji

 • Rekomenduję agencję interaktywną Kingdom of Heaven jako profesjonalnego partnera w zakresie prowadzenia działań reklamowych, w tym prowadzenia kampanii Google AdWords.

  Na każdym etapie współpracy mogłem liczyć na porady i objaśnienia dotyczące podejmowanych działań. Zdecydowanie mocnym punktem Agencji jest profesjonalna obsługa klienta.

  Z przyjemnością polecam Kingdom of Heaven jako partnera godnego zaufania.

  Marek Ornoch, właściciel

Nasi klienci