Promocyjne oferty - skorzystaj już dziś

promocja - 300 zł GRATIS na Adwords

300 zł GRATIS na Adwords

Widoczność w wyszukiwarce to klucz do sukcesu wielu przesiębiorstw. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki promocji swojej firmy W Google. Odpowiednio zoptymalizowana i poprowadzona kampania w Google AdWords pozwoli Ci na dotarcie ze swoją ofertą do wyselekcjonowanej grupy Klientów.

Jeśli dotąd nie miałeś okazji wypróbować możliwoci Google Adwords, skorzystaj z niecodziennej promocji, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. Wpłacając 400 zł, optrzymujesz 500 zł budżetu reklamowego w Google Adwords. Przez cały okres trwania, Twoja kampania jest przez nas optymalizowana i nadzorowana. Po zakończeniu przedstawiamy szczegółowy raport z jej efektów. Promocja przeznaczona jest dla nowych Klientów Kingdom of Heaven.

promocje - hosting roczny gratis

Hosting GRATIS!

Niezawodny hosting jest na wagę złota. Stabilny, bezawaryjny serwer zapewni Twojej witrynie całodobową dostępność dla internautów. Tworząc u nas swoją stronę roczny hosting dostajesz zupełnie GRATIS.

Kompleksowość usług to nasza dewiza. Dlatego jeśli zdecydujesz się na stworzenie strony internetowej swojej firmy z Kingdom of Heaven, zadbamy o każdy aspekt naszej współpracy, tak byś nie musiał martwić się o nic. Bezpieczny cloud hosting otrzymasz w cenie strony internetowej. Utworzymy Ci także skrzynki pocztowej w firmowej domenie.